3 نکته مهم در خرید سرویس خواب جدید

3 نکته مهم در خرید سرویس خواب جدید

3 نکته مهم در خرید سرویس خواب جدید

سبک های طراحی سرویس خواب جدید به نسبت مدل های قدیمی متفاوت است بنابراین باید در زمان خرید به برخی از نکات توجه داشته باشید.

سرویس خواب چوبی

 

دوام، مقاومت و کیفیت سرویس خواب جدید

اولین و مهمترین موضوع در خرید سرویس خواب جدید، دوام، مقاومت و کیفیت آن است. حقیقت این است که سرویس خواب های جدید معمولاً ظرافت بیشتری به نسبت مدل های قبلی دارند و این موضوع باعث می شود که از نظر دوام چندان مناسب به نظر نرسد، اما حقیقت این است که ظرافت به معنی عدم کیفیت نیست!

مطمئن شوید که کیفیت سرویس خواب مناسب است. منظور از کیفیت سه فاکتور مهم است. جنس و متریال بدنه سرویس خواب، نوع پایه ها و سطح اجرایی آن.

اگر انتخاب شما سرویس خواب چوبی است بهتر است از کیفیت جنس چوبی که برای آن اجرا شده است اطمینان داشته باشید. در بررسی کیفیت می بایست به کف تخت اهمیت داده شود. شاید بگویید کف تخت زیر تشک قرار می گیرد و اهمیت چندانی ندارد اما در اشتباه هستید.

در واقع هرچه فاصله بین شکاف کف تخت بیشتر باشد احتمال پوسیدگی تشک بیشتر است و حتی سبب پاره شدن تشک نیز می شود پس باید دقت کنید که فاصله کف و شکاف ها بیش از 6 الی 7 سانتی متر نباشد. نوع پایه های تخت بسیار مهم است مخصوصاً اگر قرار باشد که فردی با وزن زیاد روی تخت استراحت نماید. در برخی از سبک های سرویس خواب جدید، بدنه تخت کیفیت بالایی دارد اما جنس پایه ها و نوع اجرای پایه ها به هیچ عنوان خوب نیست و سبب می شود که تخت از ناحیه مرکزی دچار آسیب شود.

اگر در تخت خواب شما فلز به کار رفته است باید از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید. نوع فلز به کار رفته برای تخت باید به صورتی باشد که هیچ سر و صدایی ایجاد نکند و همینطور دچار شکستگی و ترک نشود پس این موضوع اهمیت زیادی دارد و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 

کیفیت سرویس خواب

ابعاد بسیار مهم است!

در مورد خرید سرویس خواب جدید باید هم به ابعاد اتاق توجه کنید و هم به ابعاد تخت و سایر بخش های سرویس!

بگذارید این موضوع را به شکل دیگری برای شما توضیح دهیم.

وقتی مدل های متنوعی از سرویس خواب جدید را در داخل مغازه می بینید، برخی از مدل ها بسیار کوچک و جمع و جور به نظر می رسد و برای اتاق خواب های کوچک مناسب است اما حقیقت این است که بررسی چشمی و بدون اندازه گیری دقیق معمولاً مشکلساز می شود.

اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است حتماً در ابتدا بررسی کنید که تخت قرار است در چه بخشی قرار بگیرد و میز آرایش و سایر فایل ها در کدام قسمت اتاق باشد، سپس باید بررسی کنید که اگر سرویس خواب دارای کشو است، کشوها به کدام سمت باز و بسته می شوند و نیاز به فضای برای استفاده از کشو خواهید داشت یا خیر. پس این موضوع در خصوص خرید سرویس خواب جدید باید رعایت شود.

این روزها بسیاری از خانه ها از نظر متراژ بسیار کوچک هستند و خرید سرویس خواب جدید با سایز بزرگ اشتباه بزرگی بوده و باعث ضرر شما می شود.

در مورد بررسی ابعاد تخت بهتر است دو سانتی متر از سایز واقعی تخت بزرگتر را ملاک قرار دهید تا خیالتان از بابت سایز جمع باشد.

در صورتی که فضای اتاق خواب شما بزرگ است می توانید از سرویس خواب جدید چند منظوره استفاده نمایید تا بخش های مختلف اتاق پر شود و ظاهری زیبا به فضا داده شود.

سرویس خواب جدید چند منظوره از نظر طراحی تخت، نوع کمد و سبک آینه بسیار خاص است و تعداد کمدهای آن نیز بیشتر است و برای خانه های بزرگ بهترین گزینه محسوب می شود.

در بررسی ابعاد سرویس خواب جدید می بایست به ارتفاع آن نیز اهمیت دهید. در صورتی که اتاق خواب کوچکی دارید و تصمیم به خرید سرویس خواب جدید دارید باید مدلی که ارتفاع کمتری دارد را انتخاب کنید چون مدلهایی که ارتفاع بیشتری دارند باعث می شوند تا فضای اتاق کوچکتر نشان داده شود و انتخاب خوبی نخواهد بود.

 

 

بررسی مدل سرویس خواب جدید بر اساس دکوراسیون منزل

سرویس خواب جدید در سبک های سلطنتی، اسپرت، کلاسیک، کم جا، مدرن، ساده، سیلور و … دسته بندی شده اند. در ابتدا نیاز است که وضعیت دکوراسیون منزل خود را مشخص کنید.

پیشنهاد می شود خرید سرویس خواب برای منزل را پس از اجرای دکوراسیون انجام دهید تا دقیقاً موقعیت داخلی منزل شما مشخص باشد.

استفاده از سرویس خواب جدید سلطنتی برای آپارتمان های کمتر از 70 متر مربع اصلاً منطقی به نظر نمی رسد پس سعی کنید از سرویس خواب های ساده و مدرن استفاده کنید.

اگر به دکوراسیون صنعتی علاقه دارید، سرویس خواب جدید سیلور گزینه بسیار عالی برای شما خواهد بود این سبک از سرویس های خواب معمولاً به صورت آینه ای و براق طراحی و اجرا می شوند.

مدل هال کلاسیک کمی شلوغ هستند و برای خانه های بزرگ انتخاب خوبی محسوب می شوند.

در مورد مدل سرویس خواب جدید نکته دیگر تعداد کشوها و فایل ها است که بر اساس سطح نیاز شما مشخص می شود. اگر کمد دیواری منزل شما محدود است حتما سرویس خواب جدید کشودار خریداری کنید تا از فضای زیر تخت نیز استفاده نمایید. باید به نوع ریل کشو و کیفیت آن دقت کنید تا محصولی با کیفیت بالا تهیه نمایید.

بهتر است به اجزای سرویس خواب دقت نمایید تا هزینه اضافه برای بخشی که مورد نیاز شما نیست، پرداخت نکنید! مثلاً اگر نیازی به آینه ایستاده ندارید، میتوانید سرویس خواب جدید بدون آینه ایستاده را انتخاب کنید تا مبلغ نهایی برای سرویس کمتر شود. در صورتی که فکر می کنید نیازی به کمد لباس اضافی ندارید میتوانید این مورد را نیز حذف کنید.

پاتختی و میز آرایش از نظر سبک و مدل و اندازه بسیار متنوع اجرا می شود بنابراین دست شما در خرید باز است.

 

سبک سرویس خواب

راهنمای خرید اینترنتی سرویس خواب جدید

در خرید سرویس خواب جدید باید به رنگ آن نیز توجه شود. هماهنگی رنگ سرویس خواب با سایر دکوراسیون منزل از مواردی است که سبب می شود منزل زیباتر شود. بهترین انتخاب برای سرویس خواب جدید رنگ های خنثی است که سازگاری خوبی با بسیاری از رنگ های دیگر دارند.

مثلاً رنگ های طوسی، قهوه ای و سفید و همینطور کرم از رنگ های مناسبی هستند که می توانید انتخاب کنید. اگر فضای منزل شما کوچک است رنگ سفید بهترین گزینه محسوب می شود چون سبب می شود که فضای اتاق شما بزرگتر می شود.

شما می توانید سبک های متنوعی از سرویس خواب جدید را بررسی کنید و مدلی که مدنظر دارید را سفارش دهید. سرویس خواب جدید چوبی با رنگ های خاص و سبک های متنوع و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


− 1 = هیچ